O nás

profil společnosti

Profil spoločnosti
Naše společnost sídlí v Brně, technické zázemí máme v malebné obci Píšť nedaleko od Ostravy. Všechny aktivity, úsilí a zkušenosti jsou koncentrované na projekci, výrobu, realizaci a servis montovaných nádrží a sil té nejvyšší kvality. Dosahování kvality a zodpovědný přístup k životnímu prostředí je podložen certifikací podle norem FM APPROVED, ČSN EN ISO 9001, ČSN EN ISO 14001.
Společnost se hrdě hlásí ke svým produktům pod značkou KKL (Kohút, Konečný, Lyčka), která vznikla ze jmen zakladatelů společnosti a projektanta nádrží. Nádrže KKL jsou provedeny jako šroubované nadzemní ocelové nádrže, které jsou charakteristické rychlou montáží, vysokou spolehlivostí a variabilitou řešení, snadnou demontáží při konci životního cyklu a nízkými nároky na údržbu.

co byste o nás měli vědet:

  • Jsme na trhu od roku 2000.
  • V posledních deseti letech jsme ve světě dodali a postavili téměř 1000 nádrží, sil a zásobníků.
  • Naše výrobky znají mimo České republiky také na Slovensku, v Nizozemí, Německu, Itálii, Polsku, Maďarsku, Rusku, Estonsku, Litvě, Dánsku, Portugalsku, Belgii, Ukrajině, Maroku, Turecku, Francii, Velké Británii, Švýcarsku, Rumunsku, Srbsku, Chorvatsku, Bulharsku, Řecku, Finsku, Alžírsku, Bělorusku, Rakousku, Makedonii, Peru…
  • Nemáme ambici být největší, ale děláme všechno pro to, abyste nás považovali za nejflexibilnější.
  • Nechceme být nejlevnější, ale nejkvalitnější.
  • Chceme docílit to, abyste s námi byli tak spokojeni, že po spolupráci s námi už nebudete hledat jiného dodavatele.
Různá provedení našich produktů si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.