O nás

profil společnosti

Profil spoločnosti
Naše společnost sídlí v Brně, technické zázemí máme v malebné obci Píšť nedaleko od Ostravy. Všechny aktivity, úsilí a zkušenosti jsou koncentrované na projekci, výrobu, realizaci a servis montovaných nádrží a sil té nejvyšší kvality. Dosahování kvality a zodpovědný přístup k životnímu prostředí je podložen certifikací podle norem FM APPROVED, ČSN EN ISO 9001:2001, ČSN EN ISO 14001:2005.
Společnost se hrdě hlásí ke svým produktům pod značkou KKL (Kohút, Konečný, Lyčka), která vznikla ze jmen zakladatelů společnosti a projektanta nádrží. Nádrže KKL jsou provedeny jako šroubované nadzemní ocelové nádrže, které jsou charakteristické rychlou montáží, vysokou spolehlivostí a variabilitou řešení, snadnou demontáží při konci životního cyklu a nízkými nároky na údržbu.

co byste o nás měli vědet:

  • Jsme na trhu od roku 2000.
  • V posledních deseti letech jsme ve světě dodali a postavili téměř 1000 nádrží, sil a zásobníků.
  • Naše výrobky znají mimo České republiky také na Slovensku, v Nizozemí, Německu, Itálii, Polsku, Maďarsku, Rusku, Estonsku, Litvě, Dánsku, Portugalsku, Belgii, Ukrajině, Maroku, Turecku, Francii, Velké Británii, Švýcarsku, Rumunsku, Srbsku, Chorvatsku, Bulharsku, Řecku, Finsku, Alžírsku, Bělorusku, Rakousku, Makedonii, Peru…
  • Nemáme ambici být největší, ale děláme všechno pro to, abyste nás považovali za nejflexibilnější.
  • Nechceme být nejlevnější, ale nejkvalitnější.
  • Chceme docílit to, abyste s námi byli tak spokojeni, že po spolupráci s námi už nebudete hledat jiného dodavatele.
Různá provedení našich produktů si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.